Laipni lūdzam pie Anahit Gourmet

Anahit Gourmet ir veikals ar gardumu klāstu no labākajiem ražotājiem.

Mūsu veikalā ir augstas kvalitātes produkti gardumu cienītājiem. Preču garša jūs iepriecinās un sniegs gastronomisku baudu! Mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts.

Tas ir kvalitātes un garšas pazinēju zīmols, un mēs rūpējamies par katru mūsu klientu. Mūsu plašajā sortimentā jūs noteikti atradīsiet ko patīkamu sev un saviem mīļajiem. Sarkanie un melnie ikri, jūras veltes, izcili itāļu sieri un daudz kas cits, kā arī atspirdzinoši dzērieni un uzmundrinoša kafija.

Mūsu komanda

Anait I.

CEO Founder

A. Gourmet

Partner

A. Gourmet

Partner

A. Gourmet

Partner

Partneri un draugi

Partneri is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

WeCreativez WhatsApp Support
Uzrakstiet lūdzu jūsu jautājumus. Mēs jums palīdzēsim!
❤️ Sveiki, mēs varētu jums palīdzēt?

Main Menu